Naše služby

CETIN X je profesionální tým specialistů kybernetické bezpečnosti z různých ekonomických odvětví. Využíváme nejbezpečnější technologie a řadu zkušeností s důrazem na prevenci a zejména eliminaci destruktivních kybernetických útoků na společnosti z celého světa.
Banner

iSOC

Integrated Security Operations Center (iSOC) představuje službu centrálního bezpečnostního dohledového centra kybernetické bezpečnosti. Primárním účelem iSOC je neustále chránit kritická aktiva společnosti, a to pomocí detekce, reakce a prevence před kybernetickými bezpečnostních událostmi a incidenty.

Vstupní konzultace

Vstupní konzultace představuje službu hodnocení kybernetické bezpečnosti ve formě osobního poradenství, která zkoumá stav zákazníka a jeho souladu s nadcházející novelizací zákona o kybernetické a informační bezpečnosti. Jeho cílem je poskytnout jasný výstup o aktuálním stavu procesů, technologií a dokumentace zákazníka v souladu se směrnicí NIS2.

Audit kybernetické bezpečnosti

Audit kybernetické bezpečnosti představuje službu komplexní analýzy kybernetické bezpečnosti. Cílem auditu kybernetické bezpečnosti je poskytnout přehledný a jasný výstup hodnocení aktuálního stavu interních procesů a bezpečnosti informačních technologií a nastavení komplexní strategie společnosti pro plnění souladu se směrnicí NIS2.

Nezávazná konzultace

Kontaktujte nás a domluvte si nezávaznou konzultaci

Vaše emailová adresa není ve správném formátu

Informace, které zadáte do tohoto formuláře, budeme zpracovávat za účelem zasílání obchodních sdělení a podle zásad zpracování osobních údajů.

Kde nás najdete?

CETIN, a.s.

Českomoravská 2510/19
Praha 190 00

Zobrazit na mapě