České vysoké učení technické

Uvědomujeme si náš podíl odpovědnosti na zajištění bezpečnosti kritické informační infrastruktury státu a už od roku 2014 v této oblasti spolupracujeme s výzkumníky Českého vysokého učení technického v Praze. Společně se zaměřujeme na vývoj a implementaci nových metod mapování a evidence kybernetických rizik a na celkové posílení odolnosti sítě CETINu vůči kybernetickým útokům. Vedle výzkumu podporujeme i další vzdělávání odborníků univerzity a umožňujeme jim získat praktické zkušenosti s řízením nejmodernějších telekomunikačních sítí. 

České vysoké učení technické

Mezinárodní hudební festival Pražské jaro

Jsme hrdým partnerem mezinárodního hudebního festivalu s tradicí už od roku 1946. Festivalu Pražské jaro pomáháme od roku 2016. V současné době se podílíme na zprostředkování tohoto kulturního zážitku. Zahajovací koncert je totiž vždy beznadějně vyprodaný a plno zájemců by se jej nemohlo zúčastnit, rozhodli jsme se proto podpořit přímý přenos zahajovacího koncertu ve spolupráci s Českou televizí.

Mezinárodní hudební festival Pražské jaro

Běhej lesy

Jsme hrdým partnerem běžeckého seriálu Běhej lesy, který nejen podporuje lidi ke zdravému pohybu, ale i objevování krás ČR. Jedná se totiž o seriál 8 závodů v přírodě, jejichž trasy jsou z 80 % na měkkém povrchu a ze 100 % na čerstvém vzduchu. My takovou iniciativu chceme podporovat stejně jako i přírodu, ke které máme velkou úctu. Za každého závodníka proto ve spolupráci s Lesy ČR vysadíme 1 strom a pokusíme se tak společně udělat naši krajinu ještě zelenější.

Naším cílem je vyjádřit úctu k přírodě i k našim zaměstnancům.

Běhej lesy

Sázíme na budoucnost

Stromy jsou už od nepaměti považovány za symboly stability, síly a bezpečí. A právě my v CETINu si bereme za své všechny tyto atributy při naší práci a pevnou sítí, která je rozprostřena po celé ČR. Ceníme si aktivit na zlepšování životního prostředí a víme, že stromy patří mezi jeho důležitou součást. Mimo jiné jsme se zapojili do aktivit, jako bylo například vysázení Aleje svobody u hory Říp. 

https://www.youtube.com/watch?v=NninxrQCIFY&feature=emb_logo 

Sázíme na budoucnost

Letní shakespearovské slavnosti

Divadelní festival Letní shakespearovské slavnosti je letním festivalem, který se koná na Pražském hradě, Špilberku v Brně, Slezskoostravském hradě v Ostravě a Bratislavském hradě. Jak už název festivalu napovídá, zaměřuje se na díla Williama Shakespeara a koná se od června do začátku září pod otevřeným nebem. Kvalitní obsazení, dramaturgie a skvělá atmosféra láká diváky každoročně na tento již tradiční kulturní zážitek.
 

Letní shakespearovské slavnosti

Akademie managementu udržitelnosti

CETIN je partnerem Akademie managementu udržitelnosti pro municipality, jejíž cílem je překonávání bariér, využívání příležitostí a dosahování cílů udržitelnosti municipalit. Program pomáhá městům a obcím či manažerkám i manažerům městských firem získat znalosti, které jim umožní úspěšněji dosahovat cílů v udržitelnosti, a sdílet inspirativní příklady z praxe a postupy úspěšných měst a organizací.

Akademie managementu udržitelnosti