Udržitelnost

CETIN poskytuje udržitelnou konektivitu

Scroll
Banner

Hlavní cíle

Cílem CETIN je poskytovat udržitelné připojení, které přináší lidem, firmám i celé společnosti sociální, environmentální a obchodní benefity. Náš obchodní model nám umožňuje poskytovat služby jak v hustě osídlených městech a městských oblastech tak v odlehlých lokalitách bez kompromisů v oblasti bezpečnosti sítě.

Technologie​

Zrychlujeme technologie pro udržitelnou budoucnost

CETIN se intenzivně věnuje technologiím, které jsou základem naší existence. Naším cílem je urychlit zavádění digitálních technologií ve všech lokalitách, kde působíme. Navrhujeme, budujeme a provozujeme vysoce kvalitní sítě a poskytujeme inovativní řešení bez kompromisů v oblasti zabezpečení.

Životní prostředí

Snižujeme náš dopad na životní prostředí

Jsme si vědomi odpovědnosti za životní prostředí, která je spojena s provozem rozsáhlé telekomunikační a síťové infrastruktury a poskytováním služeb milionům zákazníků. Snažíme se minimalizovat dopady naší činnosti na životní prostředí a dodržovat všechny zákonné a související předpisy. 

Společnost

Lidé jsou středobodem našeho podnikání

Neustále zdokonalujeme procesy, do kterých jsou zapojeni naši zákazníci, což nám umožňuje shromažďovat a zapracovávat jejich zpětnou vazbu a průběžně zlepšovat naše služby a produkty. S cílem dalšího zlepšování naší firemní kultury, angažovanosti zaměstnanců a produktivity vztahů, zlepšujeme interakce se zaměstnanci a věnujeme čas pochopení toho, co je ovlivňuje a motivuje.

Transparentnost

Etické jednání s transparentností a integritou

Odpovědnost za bezpečnost, zdraví a well-being osob je zakotvená ve všech provozních částech naší činnosti, včetně dodavatelských řetězců. Naší zásadou je spolupracovat s dodavateli, kteří usilují o stejné sociální a environmentální standardy jako skupina CETIN.

Dokumenty ke stažení

Stáhněte si detailní ESG report a přečtěte si o našich cílech.
Reporty
PPF TG 2021 sustainability-report
Sustainability Report PPF Telecom Group 2022