Press releases

Společnost CETIN a.s. v České republice povede Tomáš Kouřil

Společnost CETIN a.s. v České republice povede Tomáš Kouřil

Praha, 22. 2. 2024 – Novým generálním ředitelem a členem představenstva společnosti CETIN a.s. se od 1. března 2024 stane Tomáš Kouřil. Manažer s více než 20 lety zkušeností v oboru telekomunikací dosud působil jako finanční ředitel a místopředseda představenstva O2 Czech Republic.

„Tomáš Kouřil přináší zkušenosti, odborné znalosti a orientaci v rychle se vyvíjejícím telekomunikačním sektoru, které dále posílí pozici společnosti CETIN jako největšího operátora a hnací síly stojící za rozvojem digitální komunikační infrastruktury v České republice,“ uvedl Juraj Šedivý, předseda představenstva společnosti CETIN a.s. a generální ředitel CETIN Group.

Nový generální ředitel se zaměří na prioritní oblasti rozvoje, mezi které patří další budování optické infrastruktury, mobilní služby nové generace 5G, komplexní řešení konektivity, kvalita dodávaných služeb a špičková zákaznická zkušenost.

„Jsem rád za příležitost podílet se na transformaci CETINu – firmy, kterou považuji za spolehlivého poskytovatele telekomunikačních služeb. Osobně se plánuji zaměřit zejména na zákaznickou zkušenost a rozšíření nové nabídky služeb založených na digitální infrastruktuře,“ řekl Tomáš Kouřil.

Tato změna navazuje na rozhodnutí odcházejícího generálního ředitele Martina Škopa soustředit se na své osobní aktivity mimo společnost CETIN.

„Rád bych poděkoval Martinu Škopovi za jeho vůdčí roli při rychlém zavádění nové generace pevné a mobilní širokopásmové infrastruktury a za jeho zaměření na zákaznickou zkušenost. Přeji Martinovi vše nejlepší i v jeho dalším působení,“ řekl Juraj Šedivý.

Martin Škop bude pokračovat ve funkci strategického poradce nového generálního ředitele Tomáše Kouřila do konce června 2024.

 

Kontakt pro média:
Ctibor Jappel
Tel.: +420 724 594 084
Email: ctibor.jappel@cetin.cz