Praha ZÁŘÍ v září s CETINem

Praha ZÁŘÍ v září s CETINem

Rok 2020 přinesl kulturní a umělecké scéně spíše starosti než radosti. Kvůli obavám z nekontrolovaného šíření koronaviru byli organizátoři řady kulturních, uměleckých a společenských akcí nuceni své letošní plány výrazně omezit nebo dokonce zrušit. To mělo drtivý dopad na kulturní a společenský život v celé naší zemi a zejména v její metropoli - Praze.

A právě organizátoři předních pražských festivalů vymysleli způsob, jak se s touto nepříznivou situací vypořádat. Zástupci festivalů Designblok, MFF Praha – Febiofest, Letní Letná, Metronome Prague Music & Arts Fair, Pražské jaro, Signal Festival a United Islands of Prague se spojili do sdružení Prague Incredible a společně tak nabídli návštěvníkům unikátní kulturně-umělecko společenský zážitek, jehož se jim dostalo při návštěvě festivalu Praha ZÁŘÍ, který proběhl ve venkovní parkové části pražského Výstaviště.

Vzhledem k současné situaci byl Praha ZÁŘÍ cashless festival, kde bylo možné platit pouze bezhotovostně prostřednictvím platební karty. K tomuto účelu bylo po celém areálu rozmístěno 100 platebních terminálů, o jejichž plynulý chod se staral technologický partner festivalu - společnost CETIN, která zajišťovala kromě terminálů také síťový provoz vstupní brány a Backstage.

To však nebyla ani zdaleka jediná aktivita CETINu na festivalu Praha ZÁŘÍ. Kromě zajištění stabilního rychlého internetu nabízel CETIN návštěvníkům také spoustu zábavy v CETIN HotSpot Zone, kterou návštěvníci mohli najít krátce po příchodu na festival naproti Park stage. A co všechno se zde odehrálo?

Přímo v CETIN HotSpot Zone vyrostla speciální stage, odkud posílali jednu taneční pecku za druhou ti nejlepší čeští DJs jako je DJ Phil.B, DJ Wich a DJ Roxtar. Na své si zde přišli i ti nejmenší, pro které byla připravena Gaming zóna, Fotokoutek a dětský koutek se spoustu her a zábavy. Jejich rodičům byly k dispozici hostesky, které jim ochotně zodpovídaly všechny dotazy týkající se CETINu a internetu, ale také jim na svých tabletech ověřily rychlost připojení skrze web ZrychlujemeČesko.cz.

Festival Praha ZÁŘÍ poprvé rozzářil Prahu 8. září a zářil až do 28. září. Po tyto tři týdny mohli návštěvníci podpořit své oblíbené umělce, kteří si připravili nezapomenutelné a nevídané kulturní zážitky z oblasti moderní a klasické hudby, tance a divadla, nového cirkusu, výtvarného umění, designu, filmu a digitálního umění či nových technologií. Společnost CETIN byla hrdým partnerem celé akce.