Press releases

CETIN se stává generálním partnerem festivalu Pražské jaro

CETIN se stává generálním partnerem festivalu Pražské jaro

Společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s., (zkráceně CETIN) se stává od roku 2016 generálním partnerem mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro. Partnerství začíná 71. ročníkem nejstaršího, nejznámějšího a nejrozsáhlejšího festivalu klasické hudby v České republice.

„Pražské jaro tradičně patří k vrcholným kulturním událostem v České republice a uvádí každý rok to nejlepší z klasické hudby. Stejná je i naše ambice v oboru telekomunikačních technologií: propojovat naši zemi moderní telekomunikační infrastrukturou a nabízet to nejlepší z moderních technologií,“ říká Martin Vlček, předseda představenstva společnosti CETIN.

Mezinárodní hudební festival Pražské jaro je fenomén, který přečkal mnoho dějinných zvratů. Festival každoročně oslovuje široké publikum milovníků klasické hudby a právem je řazen k významným evropským svátkům klasické hudby. Letošní ročník mezinárodního hudebního festivalu Pražské jaro nabídne 50 koncertů klasické hudby v 17 jedinečných koncertních sálech. Praha přivítá 14 orchestrů, 65 sólistů a dirigentů a 19 komorních souborů z 23 zemí světa. Přímý přenos slavnostního zahajovacího koncertu z Obecního domu v Praze odvysílá tradičně v přímém přenosu Česká televize.

Kontakty

Martin Žabka

Česká telekomunikační infrastruktura a. s.
Tel: +420 238 468 475 (+420 CETIN TISK)
E-mail: martin.zabka@cetin.cz

O společnosti Česká telekomunikační infrastruktura

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

CETIN je součástí skupiny PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA