Press releases

CETIN přináší novou nabídku velkoobchodních služeb pro hlas, internet a multimédia

CETIN přináší novou nabídku velkoobchodních služeb pro hlas, internet a multimédia

Společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) představila novou velkoobchodní nabídku MMO, která se zároveň stává novou referenční nabídkou širokopásmového přístupu.

MMO (Mass Market Offer) je nová referenční nabídka přístupu k pevné komunikační síti. MMO je nástupcem nabídky RAO, navíc obsahuje výběr těch nejlepších prvků ze všech starších nabídek širokopásmového přístupu. Jedná se o širokou sadu služeb zajišťujících poskytovatelům přístup k telekomunikačním produktům finálně určených pro prodej nejširší veřejnosti. Nabídka obsahuje hlasové a broadbandové služby včetně kapacitních produktů pro distribuci multimediálního obsahu a je koncipována jako velkoobchodní end-to-end řešení pro poskytovatele služeb. Služby mohou být koncovým zákazníkům nabízeny samostatně nebo v balíčcích.

Nabídka MMO nově přináší:

  • volitelné agregační poměry;
  • regionální širokopásmovou službu předávanou před BRAS;
  • snížení ceny kapacitních produktů;
  • snížení cen přístupu ke smlouvě;
  • rozšíření nabídky SLA (garantovaná kvalita služby).

Díky nabídce MMO mohou poskytovatelé, tedy partneři společnosti CETIN, připravovat pro své koncové zákazníky pestré produktové nabídky  z pohledu rychlosti připojení k Internetu, rozsahu programů TV a videa on demand či hlasových služeb. To vše prostřednictvím metalické nebo optické sítě.

Výhody MMO pro partnery:

dostupnost až 85 % domácností a téměř všichni podnikatelé;
technologická neutralita (PSTN, ISDN, xDSL, FTTx);
flexibilní model „pay as you grow“ pro partnery všech velikostí;
přístup k celoplošné infrastruktuře společnosti CETIN bez investic poskytovatele;
snadno použitelná rozhraní pro zjišťování dostupnosti, objednávání a diagnostiku služeb.
Nová referenční nabídka je určena pro všechny telekomunikační operátory a poskytovatele obsahu na území České republiky.

Informace k nabídce MMO naleznete zde.

Kontakty

Martin Žabka

Česká telekomunikační infrastruktura a. s.
Tel: +420 238 468 475 (+420 CETIN TISK)
E-mail: martin.zabka@cetin.cz

O společnosti Česká telekomunikační infrastruktura

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

CETIN je součástí skupiny PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA