Press releases

CETIN pověřil skupinu bank zřízením Eurodluhopisového programu ve více měnách

CETIN pověřil skupinu bank zřízením Eurodluhopisového programu ve více měnách

Česká telekomunikační infrastruktura a.s., CETIN, správce a provozovatel největší telekomunikační sítě pokrývající celé území České republiky, získala v červenci 2016 od agentury Moody's rating na úrovni Baa2 (stabilní výhled), který byl v říjnu 2016 potvrzen udělením ratingu od agentury Fitch Rating, investiční stupeň BBB (stabilní výhled).

Společnost CETIN pověřila investiční banky BNP Paribas, Citigroup, HSBC, ING, PPF Banka a SG CIB jako Joint Lead Managers pro zvažovanou nabídku nezajištěných eurových dluhopisů se splatností 5 až 6 let v režimu nabídky prováděné mimo USA podle Pravidla S a HSBC a PPF Banku pro zvažovanou nabídku nezajištěných korunových dluhopisů se splatností 1 rok a 7 let v režimu nabídky prováděné mimo USA podle Pravidla S.

V případě příznivých tržních podmínek bude následovat nabídka s krátkodobou až střednědobou splatností. 15. listopadu 2016 se uskuteční setkání s dluhopisovými investory v Praze, následovat budou jednání v Londýně a dalších evropských městech.

Kontakt

Investor Relations

Česká telekomunikační infrastruktura a. s.

E-mail: investor_relations@cetin.cz

O společnosti Česká telekomunikační infrastruktura

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

CETIN je součástí skupiny PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA