Press releases

CETIN přináší novou velkoobchodní nabídku pro multimediální a televizní služby

CETIN přináší novou velkoobchodní nabídku pro multimediální a televizní služby

Společnost Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) představila novou velkoobchodní službu s názvem Televizní přípojka Basic. S využitím této služby budou moci telekomunikační operátoři nabízet svým zákazníkům startovací televizi za výhodnou cenu. Služba je v současné chvíli dostupná pro 69 % domácností.

Nová služba je určena pro všechny telekomunikační operátory a poskytovatele obsahu na území ČR. Spadá do kategorie RAO, tedy Referenční nabídky přístupu k veřejné pevné komunikační síti. Prostřednictvím metalické a optické přístupové sítě CETIN tak může telekomunikační operátor nebo poskytovatel obsahu nabízet služby svým zákazníkům, aniž by byl vlastníkem přístupové infrastruktury.

„Novou službou chceme podpořit nárůst počtu využívaných linek. V tuto chvíli jsme vyhodnotili, že IPTV je technologií, která pro to má nejlepší předpoklady. Nabízí zajímavý obsah a pokrokové funkcionality. Jedná se dostupný produkt pro nejširší veřejnost, která dosud neparticipuje na znalostní ekonomice. Otevíráme tím i potenciál pro velké, střední, ale i malé telekomunikační operátory a nově také pro poskytovatele obsahu, kteří díky našemu produktu mohou začít poskytovat služby pro své zákazníky,“ říká Petr Mádle, obchodní ředitel společnosti CETIN.

Základní informace k velkoobchodní nabídce RAO naleznete zde. Detailní informace jsou pak v zabezpečené části určené pro velkoobchodní partnery. Tento produkt z nabídky IPTV je určen pouze pro neaktivní linky, v případě aktivních linek jsou dostupné jiné produkty IPTV.

 

Kontakty

Martin Žabka

Česká telekomunikační infrastruktura a. s.

Tel: +420 238 468 475 (+420 CETIN TISK)

E-mail: martin.zabka@cetin.cz

O společnosti Česká telekomunikační infrastruktura

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (zkráceně CETIN) spravuje a provozuje největší datovou a komunikační síť pokrývající celé území České republiky. Zajišťuje také mezinárodní služby, a to jak pro domácí, tak i pro zahraniční poskytovatele služeb. Své služby nabízí především různým telekomunikačním operátorům, kteří s jejich pomocí zajišťují služby pro koncové zákazníky.

CETIN je součástí skupiny PPF

Skupina PPF investuje do řady odvětví od bankovnictví a finančních služeb, přes telekomunikace, biotechnologie, pojišťovnictví, nemovitosti, maloobchodní služby až po zemědělství. PPF působí v Evropě, Rusku, Asii a USA