O společnosti

JSME TAM, KAM OSTATNÍ NEDOSÁHNOU

Česká telekomunikační infrastruktura a.s. (CETIN) vlastní a provozuje největší telekomunikační síť pokrývající celé území České republiky. Jsme nezávislým velkoobchodním hráčem bez vazeb na konkrétního poskytovatele. Naší filozofií je princip otevřeného přístupu k síti za spravedlivých a rovných podmínek pro všechny operátory. Jako vlastník a provozovatel největší telekomunikační sítě v zemi jsme tu neustále pro vás i vaše zákazníky.

Pokrýváme 99,6 % populace mixem mobilních technologií GSM, UMTS, LTE a CDMA, které šíří bezmála 6 000 základnových stanic, a prostřednictvím fixních technologií SDH, WDM, Ethernet a IP.

Naše síť zahrnující 20 000 000 km párů metalických kabelů, spojuje téměř všechny domácnosti a podniky. Vlastníme 38 000 km optických kabelů po celé České republice a každý den přidáváme další a další.

SÍŤ BEZ HRANIC

Na mezinárodní úrovni jsme přítomni prostřednictvím fyzických síťových uzlů v Londýně, Vídni, Bratislavě, Frankfurtu a zanedlouho i Hongkongu. V roce 2016 plánujeme rozšíření do dalších destinací.

CETIN: SÍŤ PROFESIONÁLŮ

Díky svým zkušeným zaměstnancům a rozsáhlé infrastruktuře je CETIN nejefektivnějším, nejspolehlivějším a nejbezpečnějším poskytovatelem velkoobchodních služeb. Více než 1 200 zaměstnanců společnosti CETIN se stará o to, abychom našim zákazníkům umožnili efektivní a rychlé nasazení jejich sítí, stejně jako jejich provoz a dostupnost v rámci celé České republiky.

Řídíme velké projekty pro operátory a poskytovatele telekomunikačních služeb, abychom zajistili co nejefektivnější nasazení infrastruktury, která ve své třídě patří ke špičce.

ROVNÝ PŘÍSTUP - ROVNÁ PRAVIDLA - ROVNÉ JEDNÁNÍ

Základem naší firemní filozofie je princip neutrality a z ní vyplývající rovnost v přístupu ke klientům. U nás nezáleží na velikosti zákazníka – malým i velkým operátorům zaručujeme rovný přístup k našim službám, rovná obchodní pravidla a především rovné jednání.

Získaná osvědčení

  • Osvědčení podnikatele podle zákona 412/2005 sb. , §20, odst. 1, písmeno b), které umožňuje společnosti přístup k utajované informaci do stupně utajení TAJNÉ včetně
  • Úvěrová způsobilost společnosti investičního stupně Baa2 se stabilním výhledem udělená mezinárodní ratingovou agenturou Moody´s
  • Úvěrová způsobilost společnosti investičního stupně BBB se stabilním výhledem udělená mezinárodní ratingovou agenturou Fitch Ratings

Certifikáty

Politiky integrovaného systému řízení